producenci-dodatkow.pl

Wyroby jubilerskie posrebrzane, albo też srebrne? Jakie nabywamy rzadziej? Ta walka ma miejsce stosunkowo nie krótko w tej branży. W tej chwili odważymy się udzielić odpowiedzi w tej kwestii. Choć temat nie wydaje się aż tak nieskomplikowane jak może się wydawać. Te gatunki wyrobów jubilerskich mają ukryte mankamenty, ale również i powszechnie znane plusy posiadania.
Biżuteria prawdziwa – zazwyczaj produkuje się ją z oczyszczonego metalu szlachetnego. Z tego powodu pozostaje sporo więcej warta. Tworzy się taką biżuterię galwanizując rudy metali szlachetnych. Jest zdecydowanie bardziej luksusowa i właśnie z tego powodu regularnie kupują ją ludzie z wyższych sfer. Także znaczące jest punkt jej prezentacji, zazwyczaj są to galerie złotnicze. Pozostaje elegancko zaprezentowana w podświetlonych, witrynach. W takcie jej zakupu zazwyczaj zainkasujemy eleganckie pudełko. W jubilerskim salonie obsługa klienta na 100% pozostanie sympatyczniejsza i na wyższym poziomie. Wyroby jubilerskie z metali szlachetnych o czym również nie powinniśmy zapominać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Biżuteria sztuczna – jest z reguły robiona ze amalgamatów metali nieszlachetnych, a plateruje się ją niewielką warstwą srebra. Te produkty stosunkowo w nie długim czasie niszczeją i kobiety pozbywają się ich. Ich najpowszechniejsza pozytywna strona to oczywiście atrakcyjna cena sprzedaży. Z przykrością stwierdzamy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, najczęściej biżuteria z dodatkiem miedzi. Co najistotniejsze modele takiej biżuterii pozostają wybitnie piękne ze względu na stop, bez owijania w bawełnę zdecydowanie prościej ją wyprodukować. Sety w tym wypadku z reguły składają się z 2 części – bransoletki i naszyjnika.
Reasumując biżuteria srebrna jest lepiej zrobiona i nie wywołuje reakcji alergicznych. Jednak pozostaje poważnie więcej warta, ponadto nie niszczy się po krótkim czasie użycia jak posrebrzana. Z kolei linie sztucznej biżuterii pozostają wymyślniejsze i tańsze. Który gatunek jest lepszy? W naszej opinii są po prostu różne.

Producenci dodatkow