slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe terminy opisujące stereotypową kobietę? Ja znam: uczucie, rodzina i ubrania. Co kryje się pod tymi pojeciami? Jakich rzeczy pragną kobiety? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na moment? W tym artykule omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak postrzega samą siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć męska? Czego oczekują obie ze stron? Kobiety uwielbiają czuć się adorowane. Znaczna większość ceni sobie kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednak nie przyjmują postawy na zabój oddanego „sługi”. Jak bardzo często mówią w połowie potrzebują tkliwości, zaangażowania w uczuciu, jednak w drugiej połowie skrycie marzą o tym ażeby ich facet od czasu do czasu stawiał opory, był nieznośny. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom również pragną zdobywać, bo przecież kogo satysfakcjonuje w pełni łatwo osiągnięta rzecz, a co dopiero więź czy też uwaga osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić wymaganiom pięknych pań? Jak sprawić by być na pozycji lidera?
Troszcz o kobietę w sposób jaki chce, obserwuj jej mniejsze czy wielkie potrzeby, ażeby wiedzieć które z nich są najważniejsze oraz na tych skup się najmocniej, nawyk bywania niedostępnym wyrobisz rozmawiając z wybranką. Pamiętaj, że to rozmowa jest podstawą dobrego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześnie czy późno zawsze wygasa. To właśnie sprawia, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna